Copyright © 2006 Brusinka.cz. All rights reserved

  •  Výtvarné hrátky pro děti   Kurz je určen pro děti, které rády malují, lepí, stříhají

Kurzy

Kurzy


 

  • •  Výtvarné hrátky pro děti
  •  

Kurz je určen pro děti, které rády malují, lepí, stříhají a tvoří z různých materiálů. Vždy si nejdříve povídáme o daném tématu (např. moře), dále ho rozvíjíme (zvířata, voda, lodě, rybáři, kamínky, pobřeží...) a vytváříme jednotlivé výrobky (např. papírové akvárium s rybičkami uvnitř, s použitím barev, písku, mušlí, vlny, provázků). Tvoříme hlavně pro radost - děti si vyzkouší různé techniky a odnesou si domů svá dílka, s kterými je možné dále pracovat.

 

Mladší děti (3-5 let) doprovází na kurz rodiče (prarodiče atd.), kteří se na hodinách také aktivně podílejí, starší děti (6-8 let) pracují samostatně.

 

                                              

 

  • •  Výtvarně-tvořivý kurz pro dospělé
  •  

Jedná se o jednotlivá tématická odpoledne, která se konají 1x za 14 dní. Na přesném rozpisu technik se domluvíme (dle zájmu je možné věnovat se jedné technice vícekrát), nabízíme např. malování na sklo, keramiku, hedvábí, bavlnu, dále batiku (sypanou, vyvazovanou, voskovou, savovou, ...), drátkování, výrobu šperků, papírmašé, ubrouskovou techniku, scrapbooking atd.

 

Jednotlivé lekce jsou připravovány od toho základního k pokročilejšímu, tak, abychom si vyzkoušeli jednotlivé možnosti a způsoby zpracování, předešli případným problémům a inspirovali se k dalšímu tvoření doma či na dalším kurzu. Vždy jsou také připraveny šablony pro případ, že si zatím netroufneme na své vlastní dílo.

 

Základní cena zahrnuje kurzovné a materiál (barvy, kontury, drátky atd.), jednotlivé výrobky (hrneček, láhev, šátek atd.) je lépe přinést si vlastní, případně je možné zakoupit je na místě (avšak ne vždy a také typ vám nemusí vyhovovat - např. velikost trička).