Copyright © 2006 Brusinka.cz. All rights reserved

               Znalost cizích jazyků se stává v současnosti nutností, ať už kvůli

Jazyky

Úvod


    

          Znalost cizích jazyků se stává v současnosti nutností, ať už kvůli zaměstnání, cestování nebo koníčkům. Chceme či musíme porozumět psanému textu (maily, noviny, internet, knihy) nebo mluvenému slovu (kolegové, přátelé, rádio, televize, kino), čím dál častěji však potřebujeme také v cizím jazyce zareagovat (vysvětlit cizinci cestu, vyřídit telefon, popovídat si). V těchto situacích bývá nejčastějším problémem strach (Co říká? Co mám říct?), nervozita (Říkám to správně?), moment překvapení (Nic nerozumím! Všechno jsem zapomněl/a!)... Proto Vám nabízíme možnost zdokonalit se v cizím jazyce tak, abyste se nebáli mluvit a aby pro Vás komunikace v cizím jazyce byla radostí a ne noční můrou...

 

          Od začátku výuky se zaměřujeme především na poslech a mluvené slovo, tak, abyste se co nejrychleji dokázali vyjádřit v cíleném jazyce. Snažíme se o zábavné a zajímavé hodiny, protože častěji si odnesete víc z nenápadného nácviku reálných situací hrou než neustálým vyplňováním gramatických cvičení (bez nich to však také nejde). Zároveň se nezříkáme češtiny (hlavně v nižších úrovních) a je-li to nutné, vysvětlíme gramatiku nebo přeložíme slovo česky, takže se nemusíte bát zeptat kdykoli nerozumíte nebo si nejste jisti.

 

          Vždy také klademe důraz na Vaše individuální potřeby, takže délka lekcí, čas a místo výuky, lektor, počet studentů i náplň hodin je věcí dohody. Nebojte se tedy rozvíjet svou osobnost, učte se s námi cizí jazyk! Navštivte sekci kurzů nebo nás kontaktujte přímo a jdeme na to!